Poznaj nas

Poznaj nas

Kilka słów na początek

Zapraszamy na jazdę konna w kameralnej, rodzinnej stajni położonej w Janiszach (12 km od Ełku i 16 km od Olecka). Nasz ośrodek działa od 2014 r. I prowadzony jest przez wykwalifikowanych instruktorów jazdy konnej i hipoterapii. Dysponujemy końmi o wysokim stopniu wyszkolenia dostosowanych do potrzeb zarówno osoby rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i zaawansowanych.

Poznaj nas bliżej

Nasz ośrodek działa od 2014 r. A my jesteśmy wykwalifikowanymi instruktorami jazdy konnej i hipoterapii. Dysponujemy końmi o wysokim stopniu wyszkolenia dostosowanych do potrzeb zarówno osoby rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem jak i zaawansowanych.

Jakub Dąbrowski

Instruktor

Monika Klepacka Dąbrowska

Instruktor

Weronika Klepacka

Instruktor

Prowadzimy zajęcia dla dziec, młodzieży jak i dorosłych. Oferujemy naukę jazdy na lonży, jazdy samodzielne indywidualne i grupowe, treningi skokowe i ujeżdżeniowe, przygotowanie do egzaminów na odznaki PZJ oraz startów w zawodach.

Nasze wierzchowce

Dago wlkp

ur.2009

Montana oo

ur.2002

Zagończyk xoo

ur.1993

Diabolo xx

ur.2014

Sonia xx

ur.2009

Bonus wlkp

ur.2015

Skrajan sp

ur.2014

Brawura

ur. 2010

Ogi hc

ur.2009

Chata Nooga sp

ur.2006

Gambi sp

ur.2011

Allegro sp

ur.2002

Cyprys kuc

ur.2013

Enduro sp

ur.2003

Organizujemy jeździeckie imprezy takie jak hubertusy i zawody w skokach przez przeszkody oraz ujeżdżeniu, a w okresie ferii i wakacji szkoleniowe warsztaty jeździeckie. Gościmy pary jeźdźców i koni na indywidualne treningi.

Zaplanuj Swój idealny dzień już dzisiaj!

Posiadamy uprawnienia
instruktorów jazdy konnej
i hipoterapii.

Z uwagi na indywidualne podejście do naszych jeźdźców i szacunek do naszych wierzchowców jazdy odbywają się po wcześniejszym telefonicznym ustaniu terminu.

Napisz do nas.

Odwiedź nasz profil na facebook!